Zakup gotowej spółki

Wpis

czwartek, 04 sierpnia 2016

Rejestracja spółki przez Internet

Osoby pragnące założyć własną działalność gospodarczą muszą liczyć się z problematycznym procesem rejestracyjnym. Składa się on z konieczności odwiedzenia szeregu urzędów, do których należy złożyć wcześniej uzupełnione wnioski i deklaracje.

Polskie realia, czyli kolejki w urzędach, a także nierzadko niemiła i niepomocna obsługa znacznie ten proces wydłużają i utrudniają.
Zakup gotowej spółki to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną natychmiast rozpocząć swoją działalność, jednak koszty związane z przeprowadzeniem takiej transakcji bardzo często są zbyt wysokie dla jednostek, które dopiero rozpoczną swoją przygodę w wielkim świecie biznesu.

Aby ułatwić proces rejestracyjny opracowana została specjalna aplikacja, która umożliwia na szybkie zarejestrowanie firmy przez Internet. Skorzystanie z tej usługi pozwala przedsiębiorcy otworzyć firmę bez konieczności wychodzenia z domu.
Aplikacja znajduje się na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości. Należy za jej pomocą uzupełnić niezbędną dokumentację, a następnie wysłać ją do urzędu drogą elektroniczną. Wirtualna rejestracja trwa zaledwie jedną dobę.   

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
tomtom.koziol
Czas publikacji:
czwartek, 04 sierpnia 2016 08:48

Polecane wpisy