Zakup gotowej spółki

Wpis

wtorek, 20 września 2016

Szybka rejestracja spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo korzystny wariant, w ramach którego można poprowadzić własną firmę. Niestety jej tradycyjna rejestracja jest bardzo problematyczna i czasochłonna, dlatego też wielu potencjalnych przedsiębiorców już na wstępie rezygnuje z planów odnośnie prowadzenia swojego biznesu. 

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że istnieje kilka skutecznych sposobów na obejście tych nieprzyjemności.
Pierwszy z nich stanowi rejestracja spółki online. Aplikacja rejestracyjna znajduje się na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości. Za jej pomocą uzupełnia się wszelkie niezbędne wnioski i formularze, a następnie drogą elektroniczną przesyła się do odpowiednich urzędów. Tym sposobem rejestracja spółki z o.o. nie zajmuje więcej niż 24 godziny.
Wariant, który ogranicza wszelkie formalności do niezbędnego minimum (podpisanie umowy spółki u notariusza) to zakup gotowej spółki. Co prawda zapewnia on największa wygodę, jednak związany jest z dodatkowymi opłatami, które stanowią usługi kancelarii, do której się zwrócimy w celu zakupu podmiotu.     

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
tomtom.koziol
Czas publikacji:
wtorek, 20 września 2016 11:21

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • o.krysia70 napisał(a) komentarz datowany na 2019/02/08 22:54:00:

    My szybko zarejestrowaliśmy naszą spółkę. Możecie to zrobić np. tu. Warto zdać się na początku na pomoc, dużo czytać. Rejestracja online to świetna opcja

Dodaj komentarz